Sexi pocałunkiZostań specjalistą od całowania i miłości. Zdobądź każdą osobę, która wpadnie Ci w oko. Podrywaj i zostań mistrzem flirtu i miłości!

Czy wiesz jak:

  • Jak rozpoznać kłamstwo? Zdarza się, że podczas rozmowy z inną osobą mamy wrażenie jej nieszczerości. Po czym poznać, że osoba z którą właśnie rozmawiamy kłamie? Jak wykryć kłamstwo?
  • Jak zapomnieć o chłopaku? Jak zapomnieć o miłości i pogodzić się z rozstaniem? Każdy z nas przeżył już jakieś rozstanie albo prędzej czy później przeżyje. Rzadko zdarza się, żeby pierwszy chłopak był ostatnim. Często tym ostatnim nie jest nawet drugi czy trzeci. Aby poznać w końcu tego jedynego – docelowego chłopaka, trzeba…
  • Jak poderwać dziewczynę? Podrywanie dziewczyn nie jest sprawą łatwą. Wiedza na temat płci pięknej jest bardzo szeroka jednak jest to wiedza wyłącznie teoretyczna. W praktyce każda dziewczyna jest inna, zatem w zależności od jej wieku, wykształcenia i zainteresowania sposób podrywania jest inny. Metody podrywania opisane są…
  • Jak unikać błędów w związku? Pierwszy rok związku kobiety i mężczyzny ma w sobie olbrzymią moc. Od jego przebiegu będzie zależało dalsze życie obydwu partnerów. Jeśli okres ten wypadnie pomyślnie, wówczas istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo zaręczyn oraz małżeństwa. Po roku czasu Ona będzie wiedziała czy jesteś leniem,..
  • Jak zrobić masaż pleców? Masaż i dotyk świetnie redukuje stres, zmęczenie po pracy, pomaga uwolnić się od wszystkich problemów oraz jest to wspaniały pomysł na prezent dla ukochanej osoby. Nie ma na świecie prawdopodobnie nikogo, kto nie lubiłby masaży relaksujących. Nie wiesz jak zrobić masaż partnerowi? Z pomocą…
  • Jaką restaurację wybrać na pierwszą randkę? Wybierając restaurację na pierwsza randkę, może wcale nie być takie proste. Pamiętaj, że nie chodzi tylko o jedzenie, ale także o całą prezentację lokalu.
  • Jak przyciągnąć uwagę przeciwnej płci? Ona patrzy na niego, a on na nią, oboje są sobą zainteresowani i atrakcyjni dla siebie, ale niepewni jak się zachować, jaki następny krok zrobić, jak przyciągnąć uwagę na dłużej.
  • Jak przygotować się do idealnego pocałunku? Początek nowego związku jest zawsze niezręczny. Nowe uczucia i wielka niewiadoma. Pocałunek może być wspaniałym sposobem na dobry początek. Poniżej znajdziesz kilka porad, jak sprawić, aby pocałunek był niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju.
  • Jak się namiętnie całować? Potrafisz się dobrze całować? Każdy oczywiście potrafi jeśli zna dobre techniki całowania. Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku jak się całować.
  • Jak powiedzieć swojemu chłopakowi, że nie potrafi się całować? Znalazłaś tego jedynego ale okropnie się całuje? Nie pozwól mu żyć w niewiedzy – powiedz mu o tym, ale oczywiście w delikatny sposób.